Louboutin outlet wholesale jerseys christian louboutin outlet cheap nfl jerseys Louboutin outlet Tiffany Outlet wholesale nba jerseys cheap mlb jerseys Cheap christian louboutin christian louboutin outlet replica oakleys cheap cheap nhl jerseys cheap authentic christian louboutin christian louboutin outlet cheap jordans cheap nhl hockey jerseys
OTA Tıp Merkezi

                         

E-Danışma

                           

E-Randevu

                               

Görüntüleme Hizmetlerimiz

consultation-bone-densitometry

Kemik mineral yoğunluğu (KMY) = BMD (Bone Mineral Density) Kemik yapısının önemli kısmını içerisindeki kalsiyum ve fosfor gibi mineraller oluşturur. Kemik yoğunluğu (dansitesi) ölçüm yöntemlerindeki amaç kemiğin bu mineral kısmının miktarsal oranını belirlemektir. 

pa20a1

Akciğer Grafisi, Telekardiyografi, Üriner sistem ve Batın Grafileri, Extremite (kemik) Grafileri, Vertebra Grafileri, Kranium Grafileri vs.

logic64_1

Doppler ultrasonografi ile vücudumuzun hemen her bölgesinde arter ve venlerdeki hastalıkların görüntülemesinde kullanılan bir tanı yöntemidir.

mamografi

Mammografi, düşük doz x-ışınları kullanılarak meme dokusunun incelenmesini sağlayan özel bir görüntüleme yöntemidir.

panoramik_rontgen

Panoramik röntgen,çenelerin, tüm dişlerin, çene ve dişlerdeki bir çok rahatsızlığın tek bir filmde görülmesini sağlayan röntgen filmidir.

ekokardiyografi

Ekokardiyografi'de özellikle kalp kapakları, kalpten çıkan ana atar damarlar, kalp kaslarının kalınlığı ve kalp kaslarının kasılması, değerlendirilir.

ultrason

Ultrason, insan kulağının işitemiyeceği kadar yüksek frekanslı ses dalgalarını kullanarak iç organları görüntüleyen bir tanı yöntemidir.

Mini Testler

                                        

Bel-Boyun-Diz Egzersizleri

 

Psikiyatri

Promedical

SSK,Bağ-Kur ve Emekli Sandığı mensuplarına Psikiyatri muayenesi

İşitme Testi

Promedical

Kurumumuzda İşitme Testi ve KBB Muayenesi hizmeti verilmektedir.