Louboutin outlet wholesale jerseys christian louboutin outlet cheap nfl jerseys Louboutin outlet Tiffany Outlet wholesale nba jerseys cheap mlb jerseys Cheap christian louboutin christian louboutin outlet replica oakleys cheap cheap nhl jerseys cheap authentic christian louboutin christian louboutin outlet cheap jordans cheap nhl hockey jerseys
OTA Tıp Merkezi

                         

E-Danışma

                           

E-Randevu

                               

Laboratuvar Hizmetlerimiz

pathology

Patoloji bölümünde servikovajinal smear (Pap Smear), sitolojik (hücresel) incelemeler, organların biopsi ve ameliyat materyallerinin incelemeleri yapılmaktadır.

hematology

Laboratuvarımızın Hematoloji bölümünde, kan hastalıklarının teşhisi için, kan hücrelerinin ve hemoglobin miktarının ölçülmesi (tam kan sayımı), hemoglobin alt tiplerinin elektroforez ile analizi, kanın mikroskop altında incelenmesi (periferik yayma) ..

bakteriyoloji

Mikropların incelenmesi değişik kültür ortamlarında üretilmesi ve boyanması bakteriyolojik araştırmaların kapsamındadır. Bu alanda çalışan uzmanlara "bakteriyolog" denir.

immunology

İmmunoloji organizmanın hastalıklara karşı direnç gösteren bağışıklık sistemini inceleyen bilim dalıdır.  Laboratuvarımızda Romatolojik, Hematolojik ve Allerjik hastalık tanılarına yardımcı testler gerçekleştirilmektedir.

 
microbiology

Mikrobiyoloji bilim dalı, biyolojinin sayısız alt kollarından yanlızca birisidir, Mikroorganizma adı verilen birçoğu ancak mikroskopta görülebilen küçük canlıları, özelliklerini, yüksek canlılarla ve birbirleriyle ilişkilerini inceleyen bir bilim dalıdır.

biochemical

Klinik Biyo-Kimya, has­talıkların tanısı, benzerlerinin birbirlerinden ayırdedilmesi ve hastalık sürecinin incelenmesi açısından vücudun çeşitli sıvılarının, salgılarının ve doku örneklerinin moleküler yapı düzeyinde analizlerinin yapıldığı bir bilim dalıdır. Bir başka deyişle tıbba ve klinik incelemelere özgün laboratuvar bilimidir. 

Mini Testler

                                        

Bel-Boyun-Diz Egzersizleri

 

Psikiyatri

Promedical

SSK,Bağ-Kur ve Emekli Sandığı mensuplarına Psikiyatri muayenesi

İşitme Testi

Promedical

Kurumumuzda İşitme Testi ve KBB Muayenesi hizmeti verilmektedir.