Louboutin outlet wholesale jerseys christian louboutin outlet cheap nfl jerseys Louboutin outlet Tiffany Outlet wholesale nba jerseys cheap mlb jerseys Cheap christian louboutin christian louboutin outlet replica oakleys cheap cheap nhl jerseys cheap authentic christian louboutin christian louboutin outlet cheap jordans cheap nhl hockey jerseys
OTA Tıp Merkezi

                         

E-Danışma

                           

E-Randevu

                               

Güncel konular kategorisi

otolog-fibroblast

Kök Hücre Yöntemiyle Cilt Yenileme hastanın kendi hücrelerinden elde edilen Otolog Fibroblast Hücresel Tedavi yöntemidir. 

3a01b754memekanseri

Mart 2013 sonuna kadar geçerli ekonomik fiyatlarıyla Kadınlar Günü'ne Özel Kadın Sağlığı Paketlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

fotolia_10759830_m 2

Uzun süreli ilaç kullanımlarında SGK'dan (SSK,Bağ-Kur, Emekli Sandığı) faydalanan, çalışan veya emeklilerin ilaçlarını toplu halde almalarına yarayan İlaç Raporu hizmeti vermekteyiz.

emg

EMG

EMG, Elektromiyografi teriminin kısaltılmış adıdır. Kasların kasılmasını sağlayan elektriksel aktivitenin izlendiği ve yorumlandığı bir kas incelemesidir. 

kardiyoloji

Bu bölümümüz hastalarımızın kalp sağlıklarını korumak ve mevcut kalp hastalıklarını teşhis ve tedavi etmek konularında hizmet vermektedir.

fotolia_40567999_xs

Nöroloji beyin damar hastalıkları, merkezi sinir sistemi damar hastalıkları, hareket bozuklukları, uyku bozuklukları, kas hastalıkları ile ilgilenir.

Mini Testler

                                        

Bel-Boyun-Diz Egzersizleri

 

Psikiyatri

Promedical

SSK,Bağ-Kur ve Emekli Sandığı mensuplarına Psikiyatri muayenesi

İşitme Testi

Promedical

Kurumumuzda İşitme Testi ve KBB Muayenesi hizmeti verilmektedir.