Louboutin outlet wholesale jerseys christian louboutin outlet cheap nfl jerseys Louboutin outlet Tiffany Outlet wholesale nba jerseys cheap mlb jerseys Cheap christian louboutin christian louboutin outlet replica oakleys cheap cheap nhl jerseys cheap authentic christian louboutin christian louboutin outlet cheap jordans cheap nhl hockey jerseys
OTA Tıp Merkezi

                         

E-Danışma

                           

E-Randevu

                               

Poliklinik Hizmetlerimiz

psikiyatri

Psikiyatri alanında alınacak destek, bireyin sosyal yaşamını daha sağlıklı ve mutlu sürdürebilmesi açısından doğal bir gereksinim haline gelmiştir.

ic_hastaliklari

Dahiliye, kendi içinde birçok yan dala ayrılmakla beraber erişkin hasta grubunun cerrahi dışı tüm şikayetlerinin direkt çözüm merkezidir.

kardiyoloji

Bu bölümümüz hastalarımızın kalp sağlıklarını korumak ve mevcut kalp hastalıklarını teşhis ve tedavi etmek konularında hizmet vermektedir.

kadin_dogum

Kadın üreme organları ile ilgili incelemeleri ve bu sisteme ait organların bozukluklarını teşhis ve tedavi eden tıp dalıdır.

main

Bu bölümümüzde, çocuklar doğum sonrasından itibaren mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir.

genel-cerrahi

Genel Cerrahi vücuttaki bir hasarı, bozukluğu veya hastalığı operatif yöntemlerle tanıyan ve tedavi eden medikal bir uzmanlık dalıdır. 

fotolia_40567999_xs

Nöroloji beyin damar hastalıkları, merkezi sinir sistemi damar hastalıkları, hareket bozuklukları, uyku bozuklukları, kas hastalıkları ile ilgilenir.

kbb2

Kısaca KBB olarak adlandırılan bu bölüm, vücudun üç temel duyusunu sağlayan organlarda oluşabilecek işlev bozukluklarını teşhis ve tedavi eden bir tıp dalıdır. 

fotolia_968481_xs

Gözün görme sorunları ile ilgili kontrolleri yaparak saptanan saptanan bozuklukları tedavi eden tıp dalıdır. 

fotolia_28252436_xs

Dermatoloji deri, saç, tırnak, ağız mukozası ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir. 

ortopedi

Ortopedi ve Travmatoloji kas ve iskelet sisteminin travmatik, doğuştan veya sonradan gelişen bozuklukları ile uğraşan bir bölümdür.

enfeksiyon_hastaliklari

Ateşli hastalıkların değerlendirilmesinde Enfeksiyon Hastalıkları Biriminin çok önemli yeri vardır.

Mini Testler

                                        

Bel-Boyun-Diz Egzersizleri

 

Psikiyatri

Promedical

SSK,Bağ-Kur ve Emekli Sandığı mensuplarına Psikiyatri muayenesi

İşitme Testi

Promedical

Kurumumuzda İşitme Testi ve KBB Muayenesi hizmeti verilmektedir.